بلبرینگ اراکس

بلبرینگ ژاپنی

بلبرینگهای ژاپنی از جمله بلبرینگ هایی هستن که از نظر قیمت نسبت به بلبرینگ SKF و بلبرینگ FAG ارزانتر هستند اما از نظر کیفیت خیلی ضعیف تر نیستند و برای آن دسته از مشتریانی که نیاز به کیفیت مناسب دارند و قیمت بلبرینگ و یاتاقان هم اهمیت دارد میتوانند از بلبرینگ های ژاپنی استفاده کنند.
کشور ژاپن با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی و علم روز و همینطورصنایع پیشرفته توانسته اند در امر تولید بلبرینگ وبیرینگ ژاپنی و همینطور یاتاقان ژاپنی در بین صنایع تولید بلبرینگ و یاتاقان به عنوان برند های با کیفیت مطرح شوند.

"<yoastmark

برخی از برند های مطرح و معتبر بلبرینگهای ژاپنی و یاتاقان ژاپنی عبارتند از:

NACHI, KOYO, NSK, NTN, ASAHI, FYH

بلبرینگ NACHI

بلبرینگ KOYO

بلبرینگ NSK

بلبرینگ NTN

بلبرینگ ژاپنی

اکثر یاتاقان های تولیدی کشور ژاپن از دو برند FYH و ASAHI می باشند که از کیفیت مطلوبی برخوردارند.
شرکت NSK بیشتر بلبرینگ های ژاپنی تولید میکند که برای صنعت خودرو مورد استفاده قرار میگیرند.

خرید بلبرینگ ژاپنی

یکی دیگر از شرکت های تولید کننده بلبرینگ ژاپنی، شرکت بلبرینگ EZO می باشد، این شرکت بلبرینگ های خاص معمولا تولید میکند که بلبرینگ های مینیاتوری هستند و از جنس استیل میباشند.
شرکت های ژاپنی توانسته اند در امر تولید بلبرینگ پیشرفت قابل توجه ای کنند و بلبرینگ های خاص راتولید کنند برای مثال شرکت بیرینگ NSK توانسته بلبرینگ های دور بالا که بیشتر در دستگاه های CNC مورد استفاده قرار می گیرند را تولید کند و از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.
کیفیت بلبرینگ ژاپنی و یاتاقان ژاپنی باعث شد که بسیاری از مشتریان و مصرف کننده گان بلبرینگ و یاتاقان به سمت مصرف بلبرینگ ژاپنی روی بیاورند و به خاطر همین موضوع متاسفانه برخی از سودجویان به سمت تولید بلبرینگ و یاتاقان تقلبی ژاپنی روی آورده اند.
ما به مشتریان خود توصیه میکنیم برای خرید بیرینگ ژاپنی و یاتاقان ژاپنی از شرکت ها و فروشگاه های معتبر خرید کنند تا کالای بی کیفیت را به جای کالای اصلی نخرند.

شرکت بلبرینگ آراکس پارسیان همواره به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که تمامی بلبرینگ های ژاپنی و یاتاقان های ژاپنی که به مشتریان خود ارائه می دهد از نوع اصلی بوده و همه گی دارای اصالت می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *